TUTKAL’DAN, AVRUPA’NIN 1 NUMARASI İÇİN SADAKAT PROGRAMI: ISICAM SİSTEMLERİ KUMBARA KART

Tutkal Bilişim olarak, düzcam alanındaki üretim kapasitesiyle dünyada 5. ve Avrupa'da 1. sırada yer alan Şişecam Düzcam’ın çift cam markası “Isıcam Sistemleri” için sadakat projesi gerçekleştirdik.

Ülke çapında cam işi yapan “doğramacılar”ı, Isıcam ürünleri kullanan sadık birer uygulama noktası hâline getirmeyi hedeflediğimiz ve en yeni teknolojik altyapılarla desteklediğimiz ödüllendirme ve sadakat projemiz 1 Nisan 2016’da Balıkesir’de başlayan canlı testlerin ardından 1 Temmuz itibarıyla tüm Türkiye’de yayına alındı. Post Image

Kısa sürede 5.000 doğramacının üye olduğu “Isıcam Sistemleri Kumbara Kart” projemiz kapsamında hazırladığımız “Portal” üyelerin ekonomiden hava durumuna, gazetelerden radyo kanallarına birçok farklı mecraya ulaşmalarını sağlarken ödüllü eğitimler, günün sorusu gibi oyunlaştırma (gamification) metotlarıyla da kendi aralarında yarışmaları sağlanarak interaktif bir yapı oluşturmaktadır. Sadakat projemiz üzerinden toplanan verilerin “Isıcam Sistemleri” tarafından kullanılan CRM yazılımı ile entegrasyonları da yapılmış ve bu değerli verilerin ticari pazarlama aktivitelerinde kullanılması adına analiz edilmesi sağlanmıştır.

YUKARI