ISICAM SİSTEMLERİ KUMBARA KART

Şişecam Düzcam’ ın çift cam markası olan “Isıcam Sistemleri” için gerçekleştirdiğimiz, markanın piyasa payını arttırmak, CRM için veri toplamak ve Türkiye çapında cam işi yapan “Doğramacıları” Isıcam ürünleri kullanan sadık birer uygulama noktası haline getirmek adına projelendirdiğimiz, en yeni teknolojik alt yapılarla desteklenen ödüllendirme ve sadakat projemizdir. 1 Nisan 2016 itibariyle Balıkesir’ de canlı testlerine başladığımız projemiz, 1 Temmuz itibariyle tüm Türkiye’ de yayına alınmış ve kısa sürede 5000 yeni doğramacının sisteme üyelik gerçekleştirmesiyle, CRM adına ciddi anlamda kayıt toplanması sağlanmıştır. Sadakat projemiz üzerinden toplanan verilerin “Isıcam Sistemleri” tarafından kullanılan CRM yazılımı ile entegrasyonları da yapılmış ve bu değerli verilerin ticari pazarlama aktivitelerinde kullanılması adına analiz edilmesi sağlanmıştır.

Post Image

“Isıcam Sistemleri Kumbara Kart” projemizde hazırlanan “Portal” sayesinde üyelerimizin ekonomiden hava durumuna, gazetelerden radyo kanallarına, ödüllü eğitimlerden günün sorusu aktivitelerine kadar birçok farklı mecraya ulaşmaları sağlanabilmekte, Oyunlaştırma(Gamification) metodlarıyla kendi aralarında yarışmaları sağlanarak interaktif bir yapı oluşturulmakta ve kampanyanın takip edilmesi kolaylaştırılmaktadır.

Proje başlangıcında kurgulanan tüm puan kazanma ve harcama mekanikleri, tarafımızca hazırlanan özel tasarlanmış butik yazılımlar üzerinden çalıştırılmakta olup, projemizi başarıya götürecek talep edilen her türlü ek geliştirme de en hızlı şekilde hayata geçirilmektedir.

YUKARI